Career

Pracownik serwisu

Technik Serwisu- Serwisant urządzenia dozujące klej termotopliwy
Solec Kujawski

Opis stanowiska:

– Naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń dozujących klej termotopliwy
– Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń u klienta
– Przeprowadzanie testów produkcyjnych klejów przemysłowych
– Montaż systemów klejących
– Serwisowanie urządzeń klejących w centrali firmy oraz u klientów na terenie całej Polski

Wymagania:

– Minimalne wykształcenie: zawodowe techniczne (związane z automatyką, mechaniką, lub elektroniką)
– Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą maszyn i urządzeń mile widziane
– Obsługa komputera i znajomość aplikacji MS Office;
– Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane);
– Uprawnienia do 1 kW (mile widziane)
– Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie i w profesjonalnym zespole
– Samochód służbowy po okresie próbnym (okres próbny trwa 3 miesiące)
– Szkolenia – rozwój zawodowy, podnoszenie własnych kwalifikacji
– Niezbędne narzędzia pracy: telefon laptop
– Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu
– Wynagrodzenie składa się z elementu stałego (pensja) i zmiennego (premia)

Doradca Techniczno- Handlowy

obszar działania:  Polska Południowa

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Przedstawienie produktów przedsiębiorstwa, prowadzenie negocjacji handlowych, wprowadzenie produktów na linie produkcyjne
  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych oraz powiększanie bazy klientów
  • Strategia rozwoju sprzedaży na powierzonym rynku
  • Wizyty techniczno- handlowe u klientów
  • Doradztwo w zakresie wykorzystywanych produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Miejsce zamieszkania woj. kujawsko-pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Solec Kujawski lub okolice
  • Wykształcenie co najmniej średnie, znajomość branży technicznej
  • Dążenie do wyznaczonych celów
  • Pożądane cechy charakteru: komunikatywność, optymizm, otwartość, asertywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Obsługa komputera i znajomość aplikacji MS Office oraz systemu ERP

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i motywującego systemu premiowego
  • Szkolenie wdrażające w powierzone obowiązki
  • Opieka Mentora
  • Dynamiczną pracę w siedzibie firmy oraz w terenie
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Możliwość stałego rozwoju poprzez: szkolenia techniczne, rozwój kompetencji, podnoszenie kwalifikacji
  • Wyjazdy integracyjne
  • Dobrą kawę z ekspresu

Wypełnij formularz i dołącz do nas!

Dodaj CV
captcha