O nas

Euroterm Techniki Klejenia to dostawca najwyższej jakości klejów termotopliwych,
aplikatorów klejących marki STICH oraz kompletnych linii klejących.

 

Siedziba firmy Euroterm Techniki Klejenia znajduje się w Solcu Kujawskim, pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. Długoletnie doświadczenie firmy pozwala zaoferować Klientom optymalne rozwiązania technologiczne oraz odpowiedni produkt.

Dysponujemy szeroką gamą klejów na bazie EVA, APAO, PSA oraz metaloceny. Zaspokajamy potrzeby każdego Klienta uwzględniając m.in. rodzaj łączonych powierzchni, wielkość spoiny, czas łączenia oraz wymagania mechaniczne i termiczne łączonego materiału. Fachowa pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych doradców gwarantuje sukces i gotowe rozwiązanie dla najbardziej skomplikowanych zastosowań.

Produkty firmy Euroterm Techniki Klejenia spełniają najwyższe wymagania jakościowe i sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Współpracujemy
z firmami między innymi z branży meblowej, tapicerskiej, opakowaniowej, rolno-spożywczej, czy automotive. Zachowanie najwyższych standardów w organizacji potwierdzają regularne audyty i liczne certyfikaty, w tym ISO 22000 i OEKO TEX.

Klientom oferujemy usługi serwisowe w zakresie utrzymania i konserwacji linii klejących, a także wszelkiego rodzaju usługi naprawcze gwarancyjne i pogwarancyjne.

Nasze innowacyjne projekty skutkują wdrożeniem efektywnych rozwiązań, w tym gotowych maszyn produkowanych w oparciu o wymogi i założenia Klienta.

W Euroterm Techniki Klejenia relacje biznesowe opieramy na profesjonalizmie, budowaniu partnerskich relacji i wiarygodności. Dbamy o komfort pracy naszych Kontrahentów, oferując produkty i usługi najwyższej jakości, które gwarantują niezawodność.

Stały i dynamiczny rozwój pozwala nam plasować się w czołówce dostawców klejów termotopliwych, co znalazło także odzwierciedlenie w kilkukrotnym odznaczeniu naszej firmy zaszczytnymi tytułami takimi jak: Brylant Polskiej Gospodarki, Diamenty Miesięcznika Forbes, Gepard Biznesu czy Gazele Biznesu. Nie jest tajemnicą skąd bierze się zaufanie naszych Partnerów Biznesowych – elastyczne warunki współpracy, szybki dostęp do profesjonalnej pomocy technicznej i szyty na miarę produkt czynią z nas kooperanta, ze współpracy z którym czerpie się korzyści i przyjemność.

 

EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA

PARTNER, NA KTÓRYM MOŻESZ POLEGAĆ

 

 

 

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

dostępne są pod linkiem:

Ogólne Warunki Sprzedaży

WYRÓŻNIENIA

CERTYFIKATY

DYPLOMY I WYRÓŻNIENIA

Kontakt

Euroterm Techniki Klejenia
Sp. z o.o.

ul. Paryska 4
86-050 Solec Kujawski

Logotyp